Рятуємо орхідею з листочками без коріння

Рятуємо орхідею з листочками без коріння

hide

Головна / Блог / Орхідея / Рятуємо орхідею з листочками без коріння

3
Гру

Рятуємо орхідею з листочками без коріння

Якщо Ваша орхідея залишилась з листочками але без коріння
👇👇👇👇

то Вам необхідно провести наступні дії:

  • зрізати всі уражені частина (сухі або підгнивші)
  • потрібно почекати, поки місце зрізу трохи затягнеться, для цього достатньо на пару годин залишити рослину в теплому тіньовому місці.

Якщо на листочках 🌱чи інших частинах рослини Ви помітили гниль – потрібно обробити фунгіцидним засобом і висушити.

Потім у зручну посудину наливаємо тепленьку воду з додаванням розчину ЯРОС (10мл на 1 л води💦) і розміщуємо рослину над поверхнею (робимо так звану водяну баню).

Ємність з верхньою частиною орхідеї бажано поставити на розсіяне освітлення☀️ в тепле місце, рекомендована стабільна температура 23-25С.🌡

Періодично листя орхідеї потрібно протирати спонжиком, попередньо змоченим у розчині ЯРОС (10мл на 1 л води), це допоможе ослабленій рослині набратися сил і енергії.

З часом волога в посудині з рослиною буде випаровуватися, тому за цим потрібно стежити, і в міру потреби доливати воду кімнатної температури,🌡 (повністю змінювати повністю розчин потрібно раз в 7-10днів)

Через два місяці (час може змінюватись від 3-6 місяців) коріння реанімованого Фаленопсиса помітно відросте і як тільки досягне довжини 4-6 см, орхідею можна пересаджувати в кору або сох сфагнум.

Всі фактори, такі як грунт, вода, світло, вологість, та рух повітря, повинні доповнювати один одного, щоб забезпечити правильний догляд за орхідеями. Щоб Ваша рослина радувала Вас квітом, дітками, новими листочками та корінчиками!)))

Орхідеї ми радимо напоювати від 1 до 4 год, залежить від величини кори в субстрату, чим більше фракція тим довше напоювати, кожні 10-14 днів і обприскувати 2-3 рази в день розчином ЯРОС , на 1 л води від 2, 5 до 10 мл (1 кришечка) ЯРОСа. Також на час напоювання впливає температура в кімнаті і температура розчину. Чим нижче температура тим менше час напоювання.

ЯРОС зміцнить імунітет, покращить Ваш грунт, запустить процеси харчування. Майбутнє рослини залежить від потенціалу кореня, з ЯРОС він реалізується на 100%.

Дивіться наше відео

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну