Коріння орхідеї стирчить з горщика

Коріння орхідеї стирчить з горщика

hide

Головна / Блог / Орхідея / Коріння орхідеї стирчить з горщика

3
Гру

Коріння орхідеї стирчить з горщика

Що робити, якщо коріння орхідеї стирчить з горщика?!
👇👇👇👇

Якщо кілька коренів квітки вилізли з субстрату, це жодним чином не є проблемою. Якщо ж все коріння рослини прагне «втекти» з горщика, швидше за все причиною є занадто інтенсивний полив. Така проблема зазвичай виникає в холодну пору року, коли у рослини зменшується потреба в інтенсивному зволожені. Щоб уникнути подальшої «втечі» корінців, рекомендується зменшити полив.

Ще однією причиною, по якій коріння у орхідеї росте вгору, є потреба термінової пересадки. Не виключено, що квітці необхідна більш простора ємність, оскільки попередня стала для неї тісною. Підтвердженням потреби рослини у проведенні пересадки є збліднення листових пластин, а також уповільнення зростання нових бульб. Проводити заходи краще у весняний період або після завершення процесу цвітіння. Якщо кінчики корінців рослини набули насичено-зеленого кольору, це означає, що з пересадкою краще почекати (поки коріння не відросте на пару сантиметрів), оскільки коренева система квітки знаходиться в даний момент у стадії активного зростання.

Також орхідея з корінням назовні може з’явитися у вашій колекції рослин з причини неправильного вибору субстрату. Орхідеї потрібно пересаджувати тільки в спеціальну грунтосуміш для орхідей, у складі якої присутні в пропорції 5:2:1 хвойна кора, сфагнум і деревне вугілля, або просто кора. Тому якщо ваша рослинка випустила здорове коріння назовні без відомих причин, перевірте, чи в правильному субстраті зростає ваша орхідея.

Орхідеї ми рекомендуємо напоювати від 1 години до 4, залежить від величини кори у субстраті, чим більша фракція тим довше напоювати, кожні 10-14 днів та оприскувати 1-2 рази на день розчином ЯРОСу (дрібним розпиленням, майже туман), на 1 л води від 2,5 до 10 мл(1 кришечка) ЯРОСу. Також на час напоювання впливає температура в кімнаті і температура розчину. Чим нижче температура тим менше час напоювання. Також залежить від виду орхідей і системи утримання.

Дивіться наше відео

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну