Замовляєте натиснувши на кнопку
Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами
листя орхідей лікуванню не підлягає, так як пошкоджені ділянки не відновлюються. Ви можете залишити їх як є (без змін) або ж вирізати, надавши орхідей більш “декоративний” вигляд. Надалі уникайте ситуації, потенційно небезпечні для рослин. В ЗИМОВИЙ ЧАС 🥶стежте за тим, щоб їх листя не притулялось з джерелом тепла, а з настанням весни (коли почне з’являтися яскраве пряме сонячне проміння) переставляйте горщики з південних вікон на менш світлі східні або західні, але безпосередньо прямого сонця немає.
Опіки в першу чергу утворюються на контрасті, коли звиклі (адаптовані) до слабкого зимового освітлення листя (вони більш темного забарвлення) зустрічаються з дуже яскравим (гарячим) сонцем. Яскраве сонце ☀️прискорює ріст нових клітин, тому зі збільшенням інтенсивності освітлення потрібно збільшувати і полив. Якщо взимку (в умовах поганого освітлення) орхідеї можна не поливати тривалий час, і на їхнє здоров’я це істотно ніяк негативно не позначиться, то на яскравому сонці в сухому або напівсухому субстраті шанси на обгорання листя різко збільшуються!
Орхідеї ми рекомендуємо напоювати💦 від 1 години до 4, залежить від величини кори у субстраті, чим більша фракція тим довше напоювати, кожні 10-14 днів та оприскувати💨 1-2 рази на день розчином ЯРОСу (дрібним розпиленням, майже туман), на 1 л води від 2,5 до 10 мл(1 кришечка) ЯРОСу. Також на час напоювання 💦впливає температура в кімнаті і температура розчину. Чим нижче температура тим менше час напоювання.
💪🏽Застоcування добрива ЯРОС 💪🏽:
на 100 літрів води
на 400 літрів води
на 8000 літрів води
Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами
Доставка за 24 години по всій Україні