Як пересадити орхідею в домашніх умовах з розчином ЯРОС?!

Як пересадити орхідею в домашніх умовах з розчином ЯРОС?!

hide

Головна / Блог / Орхідея / Як пересадити орхідею в домашніх умовах з розчином ЯРОС?!

28
Гру

Як пересадити орхідею в домашніх умовах з розчином ЯРОС?!

👇👇👇👇

1️⃣ Занурте горщик з рослиною у ємність з водою та розчином ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл розчину на 1 л тепленької відстояної води) на 10- 15 хв, потім потрібно вийняти рослину, якщо не виходить можна розрізати горщик, для того щоб не пошкодити коріння.

2️⃣ Наступний крок- промийте коріння в тазику з теплою водою для очищення. Можна використовувати ту в якій напоювати орхідею попередньо.

3️⃣ Візуально огляньте кореневище: висохлі, чорні і коричневі корінчики необхідно зрізати до здорових ділянок. Обробіть інструмент спиртом, щоб уникнути зараження рослини. Видаліть жовте, старе листя, особливо біля основи.

4️⃣ Лишіть рослину на 1-2 години для того щоб підсохли всі зріз та місця видалення коренів і листя.

5️⃣ На дно нового (прозорого) горщика покладіть дренаж (великі шматочки кори). Перед тим, як пересадити рослину, оцініть розмір нового вазона, так, від коренів до стінок повинно залишатися 1-2 см.

6️⃣ Розмістіть орхідею так, щоб стебло було посередині, а листя на рівні бортів. По боках засипте кору. Зверху також можна покласти мох сфагнум. Незаглиблюйте рослину під час пересадки!

7️⃣ Після пересадки орхідею необхідно полити ( злегка зволожити кору) і тримати 7 днів в тіні, при температурі +20°C. Квітку потрібно часто 💨обприскувати (дрібним розпиленням, майже туман), перший полив 💦повинен бути через чотири дні.

Орхідеї ми рекомендуємо напоювати 💦від 1 години до 4 залежить від величини кори у субстраті, чим більша фракція тим довше напоювати, кожні 10-14 днів та 💨оприскувати 1-2 рази на день розчином ЯРОСу, на 1 л води від 2,5 до 10 мл ЯРОСу. Також на час напоювання впливає температура 🌡в кімнаті і температура розчину. Чим нижче температура тим менше час напоювання.

Кора від поливу 💦до наступного поливу повинна просихати майже повністю.

Дивіться наше відео

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну