Орхідея цимбідіум ревізія та догляд

Орхідея цимбідіум ревізія та догляд

hide

Головна / Блог / Орхідея / Орхідея цимбідіум ревізія та догляд

28
Гру

Орхідея цимбідіум ревізія та догляд

Орхідея цимбідіум ревізія та догляд з розчином ЯРОС
👇👇👇👇

Потрібно обережно розгорнути все коріння і зробити ревізію, позрізати все сухе та підгнивше, продезінфікованим інструментом. Залиште рослину і дайте підсохнути зрізам 1-2 години. Згодом потрібно пересадити орхідейку в новий горщик та інший субстрат, вилити на корінь (в субстрат) дві кришечки чистого ЯРОСу не розведеного.

Перший полив- 💦напоювання можна провести через 2-3 дні, після пересадки. Щодня обприскувати (найдрібнішим розпиленням, майже туман) листя розчином ЯРОС 10 мл на 1 літр води. Головне щоб краплинки води не зкочувались в середину рослини і не затопили її, це може призвести до загнивання.❗️❗️❗️ Догляд👉

Орхідея цимбідіум полюбляє високу вологість повітря особливо в літній період, то її можна підвищити за допомогою обприскування (теплою водою з додаванням розчину ЯРОС від 2,5 до 10 мл на 1 л води). Найдрібнішим розпиленням, майже туман!

Поливають 💧орхідею можна протягом усього року, на 20-30 хв занурюючи горщик з рослиною до половини у тепленьку воду з додаванням розчину ЯРОС від 2,5 до 10 мл на 1 л води, а потім даючи стекти воді: влітку один раз на 5-7 дні, взимку – один раз в 10-14.

Але кожного разу між поливати 💧потрібно дивитись щоб субстрат просихав майже повністю або був злегка вологий. 💪🏽Застоcування добрива ЯРОС:💪🏽

  • Стимулює розвиток рослини
  • Покращує фотосинтез
  • Інтенсифікує процеси росту
  • Підвищує стійкість рослин до хвороб та шкідників.
  • Біологічне та абсолютно безпечне для людського організму.
  • При виробництві ЯРОС не використовується жодних хімічних реагентів.

ЯК ПРИГОТУВАТИ РОЗЧИН ЯРОС І ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ:👌

На 1 л відстояної без хлору води, від 2,5 до 10 мл ЯРОСу. Чекати 7 хв. розчин готовий. Ви можете поливати по мірі підсихання субстрату на рівні 2-3 см. верхнього шару та обприскувати 1-2 рази на день, (найдрібнішим розпиленням, майже туман) залежить від їхнього стану, якщо з рослинами все гаразд вистачить 2,5 мл.

Дивіться наше відео

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну