Опіки листя орхідей через пряме сонячне проміння

Опіки листя орхідей через пряме сонячне проміння

hide

Головна / Блог / Орхідея / Опіки листя орхідей через пряме сонячне проміння

18
Гру

Опіки листя орхідей через пряме сонячне проміння

Тривалі «сонячні ванни» теж можуть бути шкідливими. Простоявши все літо на спекотній стороні рослина ризикує отримати сонячний опік. Такі пошкодження видно відразу: «перегріте» листя жовтіє в місцях, які отримали ударну дозу променів.

Рішення просте — змінити місце знаходження рослини. Якщо зайвого місця у квартирі немає, квіти затінюють, обставивши їх іншими, більш лапатими рослинами. Не чекайте, щоб листя пожовкли і почали в’янути. Пам’ятайте, що більшість гібридів не пристосовані до тривалого впливу прямих сонячних променів. Місце навколо опіку згодом відсихає. Прибирати весь такий листок не потрібно — у здорової орхідеї вистачить сил підживити не здорову ділянку.

Догляд за орхідеями з розчином ЯРОС

Орхідеї ми рекомендуємо напоювати від 1 години до 4, залежить від величини кори у субстраті, чим більша фракція тим довше напоювати, кожні 10-14 днів та оприскувати 1-2 рази на день розчином ЯРОСу (дрібним розпиленням, майже туман), на 1 л води від 2,5 до 10 мл(1 кришечка) ЯРОСу. Також на час напоювання впливає температура в кімнаті і температура розчину. Чим нижче температура тим менше час напоювання. Також залежить від виду орхідей і системи утримання.

ЯРОС високоякісне добриво для кімнатних рослин. До складу добрива входять корисні елементи, які стимулюють активне зростання, розвиток рослини. Добриво покращує загальний декоративний вигляд, стимулює рясне цвітіння, збільшує кількість пагонів і покращує імунну систему. Повністю розчинно у воді і засвоюється рослинами на 100%.

Дивіться наше відео

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну