Догляд за Ноліною (Бокарнея) з розчином ЯРОС

Догляд за Ноліною (Бокарнея) з розчином ЯРОС

hide

Головна / Блог / Ноліна / Догляд за Ноліною (Бокарнея) з розчином ЯРОС

29
Січ

Догляд за Ноліною (Бокарнея) з розчином ЯРОС

👇👇👇👇

Дотримання режиму поливу💧 – важлива умова в успішному вирощуванні ноліни. Навесні і влітку рослина потребує рясного, але мінімального поливу. Як правило, використовується нижній спосіб поливу, коли горщик з рослиною поміщається в ємність з тепленькою водою з додаванням розчину ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води). Виймати вазон можна, коли верхній шар субстрату стане ледве вологим. Після цього потрібно дочекатися, коли стече зайва волога і поставити вазон на своє звичне місце. Наступний полив 💧можна проводити тільки після того, як ґрунт майже повністю просохне.

Восени і взимку при відсутності періоду спокою режим поливу не міняють, можна періодично обприскувати💨 рослину, не допускаючи попадання води на стовбур.

При температурі 🌡менше +15 градусів в приміщені полив 💦потрібно припинити, при підвищені температури🌡 відновлюємо полив.

ЯРОС💪🏽 високоякісне добриво для кімнатних рослин. До складу добрива входять корисні елементи, які стимулюють активне зростання, розвиток рослини. Добриво покращує загальний декоративний вигляд, збільшує кількість пагонів і покращує імунну систему. Повністю розчинно у воді і засвоюється рослинами на 100%.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну