Можливі труднощі при вирощуванні лимону в кімнаті. Догляд з розчином ЯРОС

Можливі труднощі при вирощуванні лимону в кімнаті. Догляд з розчином ЯРОС

hide

Головна / Блог / Лимон / Можливі труднощі при вирощуванні лимону в кімнаті. Догляд з розчином ЯРОС

30
Січ

Можливі труднощі при вирощуванні лимону в кімнаті. Догляд з розчином ЯРОС

👇👇👇👇

Лимон найкраще росте і розвивається при температурі🌡 від +18 ° C до +22 С °.

Вирощують цитрусові при інтенсивному або розсіяному освітленні☀️. Для формування правильної крони, лимон потрібно повертати до світла☀️ щомісяця на 30°. Не рекомендується різко змінювати положення на 180 °, оскільки це може погано вплинути на ріст і плодоношення.🧐

Добре росте на свіжому повітрі, але не переносить протягів.

Поливати💦 рослину слід у міру підсихання грунту. Для поливу 💧краще використовувати тепленьку, відстояна воду з додаванням розчину ЯРОС 💪🏽від 2,5 мл до 10 мл Використовуйте легку повітропроникну грунтосуміш. Кислотність рН повинна бути 5,5- 6,5, або спеціалізовану для цього виду рослин.

Слідкуйте за вологістю повітря💨. Вона повинна становити не менше 70%. Рекомендується обприскувати крону тепленькою водою з додаванням розчину ЯРОС💪🏽 (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води), як мінімум 3 рази в тиждень, або 1 раз на день при високих температурах🌡 повітря.

Якщо потрібно пересадити рослину в горщики, то пам’ятайте, що вони повинні бути саме з дренажем (керамзит, дрібні камінці). Для однорічних цитрусових вибирайте горщик з діаметром 15 см у верхній частині, 2-3-річних – 25-30 см, 4-6-річних – 35-40 см.🧐 💪🏽ЯРОС💪🏽- високоякісне добриво для кімнатних рослин. До складу добрива входять корисні елементи, які стимулюють активне зростання, розвиток рослини. Ярос покращує загальний декоративний вигляд, збільшує кількість пагонів і покращує імунну систему. Повністю розчинно у воді і засвоюється рослинами на 100%.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну