Як доглядати за інжиром в горщику з розчином ЯРОС

Як доглядати за інжиром в горщику з розчином ЯРОС

hide

Головна / Блог / Інжир / Як доглядати за інжиром в горщику з розчином ЯРОС

23
Січ

Як доглядати за інжиром в горщику з розчином ЯРОС

👇👇👇👇

Інжир, 🌱рослина невибаглива і доглядати за нею в домашніх умовах легко. 👌При належному догляді інжир може гарно рости в горщику і давати до 2 врожаїв на рік – в кінці червня і в кінці вересня. Інжир, 🌱що росте в горщику починає плодоносити з другого року життя.

Інжиру в горщику потрібно розсіяне сонячне світло. ☀️Особливо в період дозрівання плодів. Найкраще рослина 🌱буде себе почувати поруч з південними вікнами. 🏠Також інжир можна виносити на подвір’я 🏡після загрози нічних заморозків у яскраве ☀️притінене місце. Від прямих обідніх сонячних променів його краще притіняти.🧐 Одним із головних елементів догляду за інжиром в горщику є полив. 💦Поливати рослину 💧у горщику потрібно раз в 3-5 днів, в залежності від температури 🌡повітря. Дайте воді 💧стекти в дренажні отвори і злийте зайву рідину з піддона.

Верхній шар грунту між поливами повинен трохи підсохнути. ❗️Такий полив 💧необхідний в період активного росту, який починається з січня і закінчується в жовтні. Восени деревце починає скидати листя.🍂У період спокою – з листопада і до останніх чисел грудня деревце вимагає менш частого поливу.💧 Температура повітря 🌡для інжиру в горщику повинна бути +10 +30 ° С. Більш високі або низькі температури можуть призвести до уповільнення в рості. У зимовий період потрібно знижений температурний режим.🌡 💪🏽ЯРОС💪🏽- високоякісне добриво для кімнатних рослин, які плодоносять. До складу добрива входять корисні елементи, які стимулюють активне зростання, розвиток рослини.

Добриво покращує загальний декоративний вигляд, стимулює рясне цвітіння, в подальшому плодоношення, збільшує кількість пагонів і покращує імунну систему. Повністю розчинно у воді і засвоюється рослинами на 100%. Використовуйте розчин ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л тепленької відстояної води), при кожному поливі 💧при підсиханні грунту на рівні 2-3 см верхнього шару, та обприскуйте 💨1-2 рази на день, дрібним розпиленням.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну