Гіпеаструм догляд з розчином ЯРОС

Гіпеаструм догляд з розчином ЯРОС

hide

Головна / Блог / Гіпеаструм / Гіпеаструм догляд з розчином ЯРОС

31
Гру

Гіпеаструм догляд з розчином ЯРОС

👇👇👇👇

В момент появи квітконоса полив 💧треба збільшити, не допускаючи пересихання землі. Для поливу 💧використовуйте тепленьку, відстояну воду з додаванням розчину ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води). Струмінь води 💧направляйте ближче до країв горщика, не допускаючи попадання на саму цибулину. Поєднуйте нижній і верхній полив. Обприскувати💨 гіпеаструм не треба, а от забезпечити хорошу освітленість ☀️необхідно. Після того, як рослина відцвіте, полив 💧продовжують в тому ж режимі, але через місяць припиняють. 💪Добриво ЯРОС💪- завдяки спеціальній кількості поживних речовин, рослини швидко зростають, підвищується їх стійкість до різних захворювань, рясність цвітіння, колір бутонів і листя набуває більш насичений колір.‼️

Також добриво ЯРОС збагачене мікроелементами, які забезпечують гарне засвоєння корисних речовин квітами протягом тривалого часу. Крім того, дане добрива не містять хлору і нітратів та інших штучно синтезованих речовин, тому в рослині значно швидше відбуваються біологічні процеси, а отже збільшується і час квітування.

✅ ПРИГОТУВАТИ РОЗЧИН:👌✍️

На 1 л відстояної без хлору води💦, від 2,5 до 10 мл ЯРОСу. Чекати 7 хв. розчин готовий. Ви можете поливати💧 та обприскувати💨 залежить від їхнього стану, якщо з ними все гаразд вистачить 2,5 мл.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну