Як доглядати за Фікусом?

Як доглядати за Фікусом?

hide

Головна / Блог / Фікус / Як доглядати за Фікусом?

27
Гру

Як доглядати за Фікусом?

Освітленість: Фікус каучуконосний відноситься до світлолюбних рослин, тому світло має бути яскравим, розсіяним оскільки прямі промені сонця можуть йому нашкодити. Для нього потрібно вибрати місце з невеликим затіненням.

Температурний режим :
У весняно-літній період фікус найкраще росте при температурі повітря в приміщенні від +20 до +25 °С. Йому не завдасть особливої шкоди і короткочасне підвищення температури до +30 °С. В зимовий час його рекомендується перенести в прохолодне місце, але стежте за тим, щоб температура повітря не опускалася нижче +15 °С градусів.

Полив і вологість повітря
Зволожувати ґрунт у горщику треба лише тоді, коли грунт просохне на рівні 2-3 см верхнього шару. В середньому у весняно-літній період полив проводять 1 або 2 рази в 7 днів, а в холодну пору року ― один раз на тиждень. Якщо ж полив буде більш частим, то це може стати причиною обпадання листя.

У весняний і літній час для підвищення рівня вологості повітря листя систематично обприскують теплою водою з пульверизатора, а також її раз на півмісяця промивають зволоженою м'якою ганчіркою. А 1 раз в 30 днів бажано влаштовувати фікусу теплий душ, при цьому субстрат у горщику обов'язково захищають від води, прикривши його плівкою

У зимовий час зволожувати листя не рекомендується, замість цього її протирають вологим тампоном і прибирають подалі від приладів опалення. Для поливу та обприскування рекомендуємо використовувати тепленьку відстояну воду з додаванням розчину ЯРОС . На 1 л води від 2,5 мл до 10 мл розчину ЯРОС

Пересадка фікуса каучуконосного
Поки рослина молода, її потрібно щороку весною пересаджувати. Пересадку дорослої рослини проводять тільки при крайній необхідності, після того як його кореневій системі стане дуже тісно в ємності (в середньому 1 раз в 2 або 3 роки). Ознакою того, що грунтосуміш виснажена і її слід обов'язково замінити на свіжу, є те, що після поливу рідина надмірно швидко стікає в піддон.

ЯРОС - біологічне добриво для кімнатних рослин

підвищує стійкість до захворювань

покращує декоративні якості рослини

інтенсифікує ріст та розвиток

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну