Як доглядати за Фікусом Бенджаміна?

Як доглядати за Фікусом Бенджаміна?

hide

Головна / Блог / Фікус / Як доглядати за Фікусом Бенджаміна?

27
Гру

Як доглядати за Фікусом Бенджаміна?

Місцезнаходження фікуса Бенджаміна: яскраве світло, в 1 м від південного вікна. Не переставляйте фікус Бенджаміна занадто часто, різкі зміни положення призводять до обпадання листя з одного боку.

Полив фікуса Бенджаміна: взимку не частіше 1 разу на тиждень, влітку поливайте фікуси Бенджаміна кожні 2 - 3 дні. Занурте горщик у воду з додаванням розчину ЯРОС , щоб грунт намок як слід.

Вологість повітря: обприскуйте листя рослини кожні 1-2 дні, особливо взимку. Віддаліть фікуси Бенджаміна як мінімум на 2 м від радіатора опалення, оскільки сухість повітря - головна причина скидання і пожовтіння листя.

Для поливу та обприскування рекомендуємо використовувати тепленьку відстояну воду з додаванням розчину ЯРОС . На 1 л води від 2,5 мл до 10 мл розчину ЯРОС

Особливі вимоги: не ставте фікуси Бенджаміна біля вхідних дверей на вулицю або близько постійно відкритого вікна. Ці фікуси погано переносять холодні протяги, через які опадає листя і сохнуть найслабші стебла.

Порада по догляду за фікусами Бенджаміна: 2 рази на рік, навесні та в кінці літа, обріжте сухі гілочки на рослини. Якщо фікуси Бенджаміна втрачають листя, їх треба негайно переставити, в те місце для них більш комфортне місце. Пересадження: молоді рослини - щороку в лютому - березні. При діаметрі горщика 30-40см замінюйте верхній шар, 3 см, субстрату в березні. Розмноження: верхівковими живцями у вологому грунті або в воді з додаванням розчину ЯРОС .

Біодобриво ЯРОС - це рідина розчинна у воді, що покращує засвоєння рослинами і сприяє утворенню яскравих зелених листочків, стимулює ріст нових пагонів. При застосуванні розчину ЯРОС - рослини стають більш стійкими до хвороб і шкідників, а також підвищується їх стійкість проти стресових умов. Унікальний склад розчину ЯРОС робить його нетоксичним для рослин і екологічно безпечним для людей і тварин.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну