Чорніє листя у Фікуса?

Чорніє листя у Фікуса?

hide

Головна / Блог / Фікус / Чорніє листя у Фікуса?

27
Гру

Чорніє листя у Фікуса?

Найчастіше причина хвороби фікуса каучуконосного – надмірний полив.
В даному випадку загниває коренева система, страждають дрібні бічні корінці, які беруть участь в процесі живлення і водопоглинання рослини.

Як наслідок - порушено живлення і водний баланс фікуса каучуконосного. Між поливали грунт в горщику з фікусом повинен просихати на 1/3 від загальної висоти горщика. Після підсихання верхнього шару грунту повинен слідувати рясний полив. Надлишок води з піддону слід виливати. Як показує практика, полив частіше проводять влітку, тому що температура умов вирощування висока і грунт в горщику швидко пересихає.

Взимку з поливом фікуса потрібно бути акуратніше. Тому що взимку фікус знаходиться в стані спокою. Це викликано зниженням загальної температури і нестачею світла. У стані спокою фікус не складно перелити, оскільки рослина споживає менше і поживних речовин, і вологи.

Що робити, якщо у фікуса каучуконосного чорніють і опадає листя в результаті переливу? Дати грунту просохнути до потрібного стану. Воду для поливу використовуйте тепленьку, відстояну з додаванням розчину ЯРОС.

Також підвищіть вологість повітря навколо рослини. Для цього проводьте обприскування. У воду для обприскувань додавайте розчин ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води). Забезпечте рослині яскраве, але розсіяне освітлення.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну