Основні проблеми при вирощуванні фікусів

Основні проблеми при вирощуванні фікусів

hide

Головна / Блог / Фікус / Основні проблеми при вирощуванні фікусів

29
Гру

Основні проблеми при вирощуванні фікусів

🌱🍃 Фікус – улюблена багатьма квітка, але з ним іноді трапляються неприємності
👇👇👇👇

🔹 Опадають листя.🍃

Нижнє листя у деревовидних фікусів час від часу опадає в результаті природних причин. Але якщо ж рослина почала активно втрачати зелену масу – потрібно шукати проблему.

Найчастіше до опадання листя призводить зміна умов утримання. Таке може статися після переставлення горщика з рослиною на нове місце. Це означає, що фікусу не сподобалися нові умови.

Опадати листя може також через протяги, температурних перепадів або зміни освітлення. Щоб допомогти фікусу відновитися, необхідно просто повернути його в ті ж або схожі умови, в яких він перебував раніше.

Опадання листя може бути ознакою грибкового захворювання або кореневої гнилі, а також появою шкідників. Загнивання коріння зазвичай відбувається через зайвої вологості грунту. Тому якщо листочки фікуса опускаються, а потім опадають – можливо, рослину перелито.

🔹 Опадають листя і сповільнився ріст рослини.

🌞Освітлення – один з важливих факторів, що впливають на гарне зростання фікуса. Якщо ж світла не вистачає – рослина може не тільки почати скидати листя, але і сильно ослабнути.

Особливо важливе освітлення для ампельних і ряболистих сортів. Якщо такі фікуси почнуть втрачати декоративність, то дуже скоро можуть захворіти.

🔹 Бурі плями на листі.🍂

Якщо на кінчиках і по краях листових пластин фікусів з’являються коричневі плями – значить, рослині дуже жарко. Саме так фікуси реагують на підвищену температуру.

Щоб уникнути цього приміщення слід періодично провітрювати. При цьому важливо пам’ятати, що фікуси дуже бояться протягів!

🔹 Сохнуть листя у ампельних фікусів.

Листя ампельних фікусів сохне і деформується найчастіше через сонячних опіків. Ускладнити проблему може недостатня вологість повітря в приміщенні.

Якщо листя фікуса початку кривитися і сохнути, рослину необхідно притінити від палючих променів сонця і періодично обприскувати. Особливо любить цю процедуру фікус ліровидний.

🔹 Фікус росте дуже повільно.

Якщо зростаючий у вас фікус відноситься до швидкозростаючим формам, а в зростанні додає дуже повільно, ймовірно, рослині не вистачає поживних речовин.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну