Розмноження фіалок

Розмноження фіалок

hide

Головна / Блог / Фіалка / Розмноження фіалок

18
Гру

Розмноження фіалок

Розмноження фіалок (Сенполії) в домашніх умовах з розчином ЯРОС
👇👇👇👇

Кімнатна фіалка (сенполії) легко розмножується стебловими живцями, листям та пасинками.

Розглянемо перший варіант розмноження живцями.✍️

Листя береться не молоде, але й не занадто старе. На ньому залишається черешок довжиною 2-4 см, в залежності від сорту, зріз робиться гострим продезинфікованим лезом під кутом.

Потім встановлюється в прозору ємкість з тепленькою водою💧 з додаванням розчину ЯРОС (10 мл на 1 л води), але так, щоб занурений був тільки черешок.

Інший варіант✍️ – рекомендуємо поставити листочок у розчин ЯРОС 💧(10мл на 1 л води) на 2-3 години і згодом посадити в пісок, перліт або легку землю на глибину 1,5-2 см.

Зверху необхідно накрити прозорим ковпаком (чи поліетиленовим пакетом), який періодично провітрюють і протирають від конденсату. Поливати грунт треба дуже обережно, вологість💨 повинна бути помірною.

Мініатюрні сорти розмножуються тільки посадкою в пісок або грунт – домогтися утворення коренів у воді практично неможливо.

Коли біля вкоріненого листочка починають утворюватися нові рослини🌱, фіалки пересаджують на постійне місце.

Материнське листя не треба поспішати видаляти, особливо у строкатих сортів. Дітки з’являються приблизно через півтора місяці.

Подальший догляд потрібно проводити тепленькою відстояною водою з додаванням розчину ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води). Поливати💧 потрібно но мірі підсихання грунту на рівні 2-3 см верхнього шару грунту. 💪Добриво ЯРОС💪 це біологічний препарат комплексної дії. А також для кращого росту кореневої системи, органічний активатор росту кореневої системи, біологічний стимулятор утворення вторинних коренів, прискорює процес регенерації кореневої системи, сприяє засвоєнню поживних речовин, збільшує швидкість росту кореневої системи.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну