Причини опадання листя у цитрусових (лимон, мандарин, кумкват)

Причини опадання листя у цитрусових (лимон, мандарин, кумкват)

hide

Головна / Блог / Цитрусові / Причини опадання листя у цитрусових (лимон, мандарин, кумкват)

30
Січ

Причини опадання листя у цитрусових (лимон, мандарин, кумкват)

👇👇👇👇
  • Недолік мінеральних речовин
  • Погане освітлення☀️
  • Сухе повітря💨 (зима чи літо)
  • Великий / тісний горщик,
  • павутинний кліщ🕷

Основні причини, чому жовтіє листя 🍂у цитрусових криються в порушеннях догляду за рослиною в домашніх умовах. Змінюється погода може викликати порушення в системі живлення рослини.

Догляд за кумкватом полягає насамперед у правильно організованому поливі рослини. Влітку зволоження ґрунту в горщику має бути помірним, у зимовий час полив скорочують, причому кількість необхідної для зволоження води прямо залежить від температури 🌡у приміщенні: що прохолодніше в кімнаті, то менше потрібно води і рідше слід поливати. Для поливу💧використовувати розчин ЯРОСу (на 1 л м’якої відстояної води кімнатної температури або на кілька градусів теплішу +ковпачок ЯРОСу). Рідину яка витікає з горшка в піддон чи тарілочку, після поливу необхідно виливати через 20-30 хв. Вологість повітря 💨для цитрусових потрібна підвищена – 70-80 %, цього можна досягти частими обприскуваннями листя також розчином ЯРОСу.

ЯРОС 💪🏽високоякісне добриво для кімнатних рослин. До складу добрива входять корисні елементи, які стимулюють активне зростання, розвиток рослини. Добриво👌 покращує загальний декоративний вигляд, стимулює рясне цвітіння, збільшує кількість пагонів і покращує імунну систему. Повністю розчинно у воді і засвоюється рослинами на 100%. Використовуйте розчин ЯРОС💪🏽 (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л. тепленької відстояної води), 💧при кожному поливі та обприскуйте 1-2 рази на день, дрібним розпиленням.💨

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну