Бамбук у воді

Бамбук у воді

hide

Головна / Блог / Бамбук / Бамбук у воді

30
Гру

Бамбук у воді

Бамбук у воді, догляд з розчином ЯРОС
👇👇👇👇

Розташувати рослину краще в південно-східній частині приміщення. Однак не забувайте, що кімнатний бамбук при недоліку світла буде погано розвиватися і втрачати листя, що значною мірою позначиться на його декоративності. Температурний 🌡режим також впливає на умови вирощування. Тому, краще вирощувати таку рослину при температурі від +18 до +25°С. Легко витримує кімнатний бамбук підвищення температурного🌡 режиму, особливо в спекотні літні дні, до +30°С.

Вирощуємо стебла бамбука, помістивши їх у воду з додованням розчину ЯРОС (від 2,5 мл. до 10 мл. на 1 л. води 💧кімнатної температури). Також необхідно обприскувати рослину розчином ЯРОСу (на 1 л. води + 2.5 мл ЯРОСу ) 1-2 рази в день. Бамбук кімнатний непогано буде рости у воді, 💧якщо не забувати її регулярно міняти. Здійснюючи догляд за представниками цієї вічнозеленої культури, не забувайте, що звичайна вода 💧їм не підходить. Достатньо раз на тиждень приділити час на зміну води з розчином в ємності з рослиною бамбуком, щоб забезпечити йому оптимальні умови.

Бамбук, у якого коріння будуть постійно перебувати у воді, буде швидко і гармонійно розвиватися. В таких умовах це кімнатна рослина здатна досягати у висоту від 80-200 см. Це допоможе створити в кімнаті власний тропічний куточок, якщо добре доглядати за рослиною.

Підживлення рослин розчином ЯРОС необхідно проводити поєднуючи процедуру із зміною води в посуді. Не забувайте, якщо нехтувати такими рекомендаціями догляд за бамбуком в такому плані і не проводити підживлювати рослину, то незабаром воно пожовтіє, і навіть може скинути все листя.

💪🏽Застоcування добрива ЯРОС 💪🏽:

  • Стимулює розвиток рослини
  • Покращує фотосинтез
  • Інтенсифікує процеси росту
  • Підвищує стійкість рослин до хвороб та шкідників.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну