Опадає листя у азалії

Опадає листя у азалії

hide

Головна / Блог / Азалія / Опадає листя у азалії

29
Гру

Опадає листя у азалії

Однією з причин, 🧐чому опадає листя у азалії, може стати неправильний полив. ❗️❗️❗️
👇👇👇👇

Ніколи не заливайте вазон, обов’язково давайте підсохнути верхньому шару грунту. Кожен раз трохи розпушуйте землю, а для поливу завжди використовуйте тільки відстояну воду з додаванням розчину ЯРОС. Часом тільки куплена і абсолютно здорова азалія скидає листя🍂, а чому так сталося, абсолютно незрозуміло. Майже напевно причина такого різкого опадання🍂 – занадто маленький горщик. Там майже все місце займають коріння. Відразу перевалюйте з грудкою землі в інший горщик (але не знімайте залишки грунту з коріння!) і всі квітки позрізайте. Здійснювати полив 💧необхідно водою, відстояною що найменше 10-12 годин, хлор випарується і не погубить кімнатну азалію.

Можна два рази (не частіше) в місяць поливати відстояною водою з двома-трьома краплями лимонного соку, 🍋— від цього розкішного цвітіння азалії стані більш пишним. При пересадці рослини ґрунт необхідно використовувати кислий ph від 4 до 4,5. Готову земляну суміш можна придбати у спеціалізованих магазинах.

Полив частий, 💦щоб ґрунт був вологим але не мокрим. Воду яка витікає після поливу у піддон необхідно зливати через 15-20 хв. Часте обприскування💨, 1-2 рази на день, найдрібнішим розпиленням. Але щоб не потрапила волога на квіти, так тому що вони цього не люблять. Замінити воду💧 на розчин ЯРОСу, на 1л відстояної води від 2,5 до 10 мл ЯРОСу. Що допоможе рослині швидше справитись із стресом, відновити процес росту та розвитку. 💪Він активізує ріст і розвиток рослин і плодів шляхом активізації процесів утворення цукрів і взаємообміну з елементами живлення.

👌Достатньо одного ЯРОСу для забезпечення ( вирішення проблеми) росту рослин.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну